با پلتفرم بلومبارد درآمد داشته باش!

معمولا معاملات ارزهای دیجیتال سود بالایی نداره مگه اینکه از اهرم در معاملات فیوچرز استفاده کنی. ولی خب معاملات فیوچرز همونطور که سود بالایی داره ریسک بالایی هم داره و ممکنه که ضرر زیادی رو متحمل بشید یا حتی کل سرمایه خودتون رو از دست بدید. حالا بلومبارد یک روش جدید و جایگزین برای معاملات فیوچرز معرفی کرده که هم سود بالایی داره و هم ریسک خیلی پایین. در ادامه بیشتر توضیح میدیم.

header

اگر تمایل دارید تا بصورت رایگان مشاوره رایگان دریافت کنید و توضیحات و آموزش های لازم به شما ارائه شود، شماره تماس خود را وارد کنید. پشتیبان های ما در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

چرا بلومبارد بهتر از فیوچرزه؟

ریسک کمتر:
لیکوئید شدن در بلومبارد وجود نداره

مارکت اسپات:
معاملات در مارکت اسپات انجام میشه

آستانه ضرر ۵٪:
سفارش در بازار نزولی بسته میشه

چطوری و از کجا شروع کنم؟

how
گام اول

هولد کردن ارز موردنظر در بلومبارد

how
گام دوم

دریافت وام تا ۹۰٪ ارزش ارز هولد شده

how
گام سوم

خرید مجدد همان ارز با وام دریافتی

how
ﮔﺎﻡ ﭼﻬﺎﺭﻡ

دوباره ارز رو در بلومبارد هولد کنید

how
ﮔﺎﻡ ﭘﻨﺠﻢ

با هولد جدید دوباره وام بگیرید و مراحل رو تکرار کنید!

line
how
ﮔﺎﻡ ﺩﻭﻡ

دریافت وام تا ۹۰٪ ارزش ارز هولد شده

how
ﮔﺎﻡ ﭼﻬﺎﺭﻡ

دوباره ارز رو در بلومبارد هولد کنید

به زبان ساده تر:

چطور درآمد کسب کنم؟

ابتدا ارزی که میدونید به زودی رشد چشم گیری داره و سود بالایی به هولدر هاش میده رو توی بلومبارد هولد میکنید. همینجا باید اضافه کنم که بلومبارد سیگنال های ارزهایی که پتانسیل رشد و سود دهی دارن به کاربران معرفی میکنه. بعد از هولد کردن ارز در بلومبارد میتونید تا ۹۰٪ ارزش ارز هولد شده از بلومبارد وام بگیرید. وام دریافتی رو مجدد به همین ارز انتخابی سواپ کنید. تبریک حالا شما ۱۹۰٪ از سرمایه اولیه خودتون از این ارز دارید. مقدار ارزی که با دریافت وام به دست آوردید رو مجددا توی بلومبارد هولد کنید و باز هم تا ۹۰٪ ارزش اون ارز وام بگیرید! همین مراحل رو تا زمانی تکرار کنید که کل سرمایه را به ارز مدنظر تبدیل و هولد کرده باشید. با این روش خیلی راحت با افزایش قیمت ارز سود چندین برابری نسیب شما میشه. نگران ضرر هم نباشید اگر در مواقع غیرقابل پیشبینی ارز دچار ضرر بشه به محض رسیدن به ۵٪ ضرر بلومبارد خودکار سفارشات رو میبنده تا ضرر بیشتری متحمل کاربران نشه! برای دریافت آموزش و راهنمایی های بیشتر به گروه تلگرام ما سر بزنید.

اگر نیاز به مشاوره داری همین الان با ما تماس بگیر.